
Showband Doe Maar speelde dé vrolijke noot om de opening te vieren.
Het Theehuis op het woonzorgpark van ’s Heeren Loo in Ermelo was een aantal weken gesloten. In die weken is er heel hard gewerkt om het Theehuis in een nieuw jasje te steken. De keuken is verbouwd en er is een nieuw interieur gekomen. Ook de menukaart is aangepast. Om dit allemaal te vieren was er afgelopen zaterdag een gezellige opening.
Met grote knallen
Showband Doe Maar speelde een vrolijke noot en regiodirecteur Rianne van Eijk heette iedereen van harte welkom. Ze zei dat ze erg trots is op al het harde werk en op het mooie resultaat. Daarna was het de beurt aan de medewerkers van het Theehuis om de openingshandeling te verrichten. Met een aantal grote knallen werden oranje slierten in de lucht geschoten. Vlak voor het Theehuis werd een bushalte geplaatst en deze werd tevens feestelijk onthuld.
Alle aanwezigen konden daarna het Theehuis bekijken en genieten van een hapje en een drankje. Ook hier was alles in oranje sfeer, dit, samen met de kleuren geel en bruin, zijn de nieuwe kleuren van het Theehuis. Rond het middaguur werd de bijeenkomst afgesloten. Gasten en medewerkers kijken terug op een geslaagde opening. Nu het Theehuis weer open is, is iedereen uiteraard altijd van harte welkom!
Over ’s Heeren Loo
's Heeren Loo ondersteunt in bijna het hele land mensen met een verstandelijke beperking. Jong en oud helpen wij een passend antwoord te vinden op grote en kleine vragen. Dichtbij en samen met de mensen die belangrijk voor hen zijn. De cliënt maakt eigen keuzes en wij ondersteunen hem hierbij. Het gaat om de cliënt; om wie hij is en om wat hij kan en wil. Samen, ontwikkeling, betrokken en passie zijn de waarden die ons werk richting geven.