Het was zaterdag 25 mei een bijzondere dag voor de Oudheidkundige Vereniging Ermeloo (OVE). Want ruim 260 leden van de OVE zijn op bezoek geweest in Huize Leuvenum aan de Jhr. dr. C.J. Sandbergweg 60.
Dit bericht de Oudheidkundige Vereniging Ermeloo (OVE).
Zoveel bezoekers
Het is niet eerder voorgekomen dat Stichting Sandberg haar deuren geopend heeft voor zoveel bezoekers op één dag. De families Sandberg en Diepenhorst waren zelf aanwezig om rond te leiden en uitleg te geven. Te bezichtigen waren de bel etage en het souterrain/ kelder.
Prachtig
Het was alsof de tijd heeft stil gestaan, alles is prachtig authentiek gerestaureerd. De bezoekers vonden het prachtig. Dit werd ook volop geuit met de 'ohh’s' en de 'ahh’s' .
Word lid
Na afloop werd er koffie aangeboden. Een veel gehoord en besproken item van deze dag was: “Hier heb ik nu zo vaak langs gefietst en nooit iets van gezien, vanaf vandaag is dit verandert'. Er kon ook ruimschoots over het terrein gewandeld worden.