
Afgelopen nacht is het eerste lammetje geboren in de Schaapskooi.
Herderin Marion Derks: “Het is een jongetje en moeder en kind maken het goed”.
Inmiddels zijn er al vier lammetjes, want, als één schaap over de dam is....
Kraambezoek is in het weekend ‘s middags mogelijk; er kan dan bij de schaapskooi naar binnen gekeken worden of via een beeldscherm in het bezoekerscentrum. Zolang de voorraad strekt is er beschuit met blauwe muisjes!
Kijkje in kraamkramers
Publiek is van harte welkom om te komen kijken; op woensdag-, zaterdag- en zondagmiddag is het bezoekerscentrum naast de schaapskooi open en in de voorjaarsvakantie, van 15 februari t/m 2 maart iedere middag van 12.30-16.00 uur.
Lammetjesdag 22 maart
Zaterdag 22 maart is de jaarlijkse lammetjesdag bij de Ermelose schaapskooi. Deze dag kunnen de schapen en lammeren van 10.00-16.00 uur bewonderd en geknuffeld worden. Dan zijn er ook demonstraties schapen drijven en tal van kinderactiviteiten bij de schaapskooi en het bezoekerscentrum. Zie ook: .
De schaapskooi en bezoekerscentrum Ermelosche Heide zijn bereikbaar via de Drieërweg tussen Ermelo en Speuld. Tel. 0577-407254 (tijdens openingsuren).