Burgemeester André Baars opent 33e Unicefloop Ermelo met 'tennis-derby' tegen Mim Maurits

27 sep 2014, 11:59 Nieuws
02en laurensklappe

Het jeugdige lid van tennisvereniging Irminloo aan de Klaverlaan liet de burgervader alle hoeken van de tennisbaan zien.

Foto's: Grietje-Akke de Haas

Vanmorgen klokslag tien is de 33e Unicefloop gestart. Burgemeester André Baars had de eer de deelnemers op weg te helpen. Omdat de start plaatsvond vanuit het clubhuis van tennisvereniging Irminloo was een wedstrijdje tennissen met Mim Maurits de ludieke openingshandeling. Mim won overigens dik van de burgemeester, die haar feliciteerde met haar overwinning.

ubqeohy6xxoe9egcm6ig0ao8m

Vervolgens gingen de kinderen met vaders en moeders, opa's en oma's en leerkrachten op pad voor de 4 of 6 kilometer, of richting een uitdagend mountainbike-parcours in het bos, dat was uitgezet door de Veluwse Wielervereniging Ermelo. Dit jaar lopen of fietsen de kinderen voor een drinkwaterproject in Afrika.

ggq815souo5flwlhzb2hef0z9

qnmpvxmedyntbszn2kpvt0tja

v9yu1l7qwixxpazsledzlluex

Sophie van Manen loopt al voor de dertigste keer mee. Het bewijs hangt als een ketting van Unicef-loop-schoentjes aan haar jas. Haar kinderen Jochem en Marit treden in haar voetsporen.

tn791kju02y52tucc70rats5v

y98zdmn9lx7djwu627k292mbj

o7hnq16umgd7nmk7avb2t1ejo