BizzY: hét nieuwe magazine voor het bedrijfsleven in Ermelo

18 feb 2014, 11:11 Nieuws
vqzp3ofpaolynkn5gh8ic2xk6 08en bizzy

Eind maart wordt het eerste nummer verspreid onder alle Ermelose ondernemers.

Geschreven voor en over Ermelose ondernemers. Dat is het nieuwe magazine BizzY, een in deze tijd opvallend initiatief van de Bedrijvenkring Ermelo (BKE). Eind maart 2014 verschijnt het eerste nummer: een papieren magazine in fullcolour dat ieder kwartaal gratis bij alle circa 1.600 Ermelose ondernemers in de brievenbus glijdt.

Uitgever Drukkerij Bolhuis gaat graag in op de uitdaging van de initiatiefnemer om in samenwerking met vaste tekstschrijvers Gert Spijker en Grietje-Akke de Haas een fraai vormgegeven magazine in een handzaam A4-formaat uit te geven.

Ondernemersgericht

BizzY breekt hiermee met de trend van de laatste jaren, dat steeds meer nieuws via het internet en social media wordt verspreid. Deze media lenen zich namelijk niet écht voor het lezen van langere artikelen zoals achtergrondverhalen, interviews, columns en verhalen.

Het nieuwe magazine kenmerkt zich door ondernemersgerichte, Ermelose content in de vorm van nieuws, achtergrondinformatie, verhalen over ondernemers, columns, diepte-interviews, kennisuitwisseling en kennismaking met interessante, tot nu toe ‘onzichtbare’ Ermelose bedrijven. Bovendien ondersteunt de gemeente Ermelo het initiatief en deelt haar relevante informatie met de Ermelose ondernemers.

Daarnaast wordt actuele informatie gepubliceerd op de lokale nieuwswebsite , zodat niet alleen het bedrijfsleven, maar ook andere belangstellenden direct op de hoogte zijn van de ontwikkelingen in zakelijk Ermelo.

www.ermelo.nieuws.nl

Twee vliegen in één klap

Een slanke organisatie zonder overhead maakt dat de tarieven voor advertenties en advertorials uiterst laag gehouden worden. Bijzonder is dat adverteerders, tegen een kleine meerprijs, de mogelijkheid krijgen hun advertentie of advertorial te combineren met plaatsing op . Zo slaan ze twee vliegen in één klap. Leden van de BKE krijgen bovendien ook nog korting op deze tarieven.

www.ermelo.nieuws.nl

Jolande Combee-Paulus, bestuurslid van de BedrijvenKring Ermelo (BKE) is blij met het nieuwe magazine BizzY. “Het wegvallen van het lokale ondernemersmagazine ‘Ermelo in Bedrijf’ als communicatiemiddel binnen het Ermelose bedrijfsleven betreurden we zeer. We hoorden dat niet alleen van ondernemers, maar ook vanuit de gemeente Ermelo. Daarom zijn we als BKE-bestuur met Drukkerij Bolhuis gaan praten. Uitgangspunt daarbij was dat de bij het Ondernemers Netwerk Ermelo (ONE) aangesloten verenigingen gratis redactionele ruimte krijgen aangeboden. Dus JOE (Jonge Ondernemers Ermelo), Veron (Verenigde Recreatie Ondernemers), BedrijvenKring Ermelo (BKE) en OVE (Ondernemers Vereniging Ermelo) gaan van dit nieuwe initiatief meeprofiteren.”

Voor alle informatie:

Gert Spijker: [email protected] of tel. 554386.

Grietje-Akke de Haas: [email protected] of tel. 559441.