Theoloog Willem Ouweneel zes maandagavonden gastspreker bij EvangelieGemeente Ermelo

12 sep 2023, 11:25 Nieuws
37en ege
Eigen foto

De bekende spreker en theoloog Willem Ouweneel komt vanaf 25 september zes maandagavonden in Ermelo spreken over het onderwerp 'Waarom ik geen atheïst ben'.

Dit bericht de EvangelieGemeente Ermelo.

Toelichting

Het is allang geen vanzelfsprekendheid meer om christen te zijn. Er zijn vragen genoeg: 'Wat beweegt je om christen te zijn?', 'Is het nog wel van deze tijd om te geloven?' En: 'Wat is de impact op je geloof door onderwerpen als evolutie en het ontstaan van de staat Israël?'.

Over Wim Ouweneel

Willem Ouweneel is gepromoveerd in de theologie, de filosofie en de biologie, en heeft inmiddels meer dan 150 boeken geschreven. Hij verstaat de kunst om de kennis die hij heeft begrijpelijk en met humor te verwoorden. Het worden boeiende en uitdagende avonden. Interessant voor zowel gelovigen als niet-gelovige mensen.

Informatie en aanmelden

Voor meer informatie omtrent tijd en locatie zie www.eg-ermelo.nl/next-step

- je wordt vriendelijk verzocht je via de site vooraf aan te melden. Iedereen is van harte welkom. Toegang is gratis.