Valentijnsdag! CDA Ermelo deelt 250 rozen uit aan ouderen

14 feb , 18:16 Politiek
07EN CDAValentijn
Foto: CDA Ermelo

Traditiegetrouw zet het CDA Ermelo ouderen in het zonnetje, op Valentijnsdag. Ook vandaag, zaterdag 14 februari 2026. Maar liefst 250 ouderen in verschillende zorginstellingen werden verrast.

Dit bericht CDA Ermelo.

Een vertrouwd gezicht
Met een grote bos rozen en een nog groter hart voor Ermelo trokken lijsttrekker Marjan van Noort en raadslid Nero de Boer samen met een enthousiaste groep vrijwilligers langs verschillende zorginstellingen in het dorp. In totaal werden maar liefst 250 ouderen verrast met een persoonlijke roos. De traditionele Valentijnsrozen van het CDA Ermelo zijn inmiddels een vertrouwd gezicht in Ermelo. Ook dit jaar werden bewoners van verschillende zorginstellingen in het zonnetje gezet. Met een klein gebaar, maar een grote boodschap: u doet ertoe!

Van waarde
Lijsttrekker Marjan van Noort: "Valentijnsdag gaat over aandacht en waardering. Juist onze ouderen verdienen dat. Zij hebben gebouwd aan het Ermelo van vandaag. We hebben veel aan de ouderen te danken in onze Ermelose samenleving. En ze zijn nog steeds van waarde.’

Voor elkaar
Ook raadslid Nero de Boer benadrukt het belang van nabijheid: "In gesprekken horen we hoe belangrijk het is dat er tijd en aandacht is. Even een praatje, een glimlach, een hand op de schouder. Dat is waar samenleven over gaat. Er gewoon zijn voor elkaar.’

Onmisbaar
Met de actie wil het CDA Ermelo onderstrepen dat ouderen een onmisbaar onderdeel zijn van de gemeenschap. "Want een sterk dorp herken je aan hoe het omziet naar elkaar", besluit lijsttrekker van Noort.

Banner CDA Ermelo 2026 week1