Nieuwe gemeenteraad en college van Ermelo richten een begeleidingskoor op

26 apr 2014, 13:25 Politiek
vanpde563falbgu26ox5mizx0 17en aubade 2

Dit is het streven van Oranjevereniging-voorzitter Jan Urbach.Urbach lanceerde het idee vanmorgen bij de aubade ter gelegenheid van Koningsdag. Waarmee hij zijn waardering uitsprak over een flinke handvol gemeentebestuursleden dat meezong, en hun betrokkenheid een vervolg wil geven voor de aubade van volgend jaar. Wethouder Jan van den Bosch reageerde in ieder geval uiterst positief op de uitdaging

Zijn 'trukendoos' was hiermee nog niet leeg. In navolging van meerdere gemeenten opperde Urbach het Wilhelmus te zingen voor aanvang van iedere raadsvergadering. Wat wellicht een troost is voor sommige raadsleden nu het ambtsgebed is afgeschaft.

De aubade bracht veel mensen op de been die onder begeleiding van orkest EDG voor het vaderland weg zongen. Het was aan de basisscholieren Chris van Krimpen (Ireneschool) en Mats Kalle (RKPWA) de eer om samen met burgemeester André Baars de vlag in top te hijsen.

Zie ook fotoreeks