Annemiek van Loon nieuwe vierde wethouder in Ermelo

02 jul , 11:33Politiek
27EN VierdeWethouder
Foto: eigen foto
Annemiek van Loon.
CDA Ermelo, één Ermelo en ChristenUnie dragen Annemiek van Loon voor als nieuwe kandidaat wethouder. Met haar voordracht komt het aantal wethouders in Ermelo op vier. Zij vormt samen met Erik van der Weide (CDA Ermelo), Arap John Tigchelaar (één Ermelo) en Ronald van Veen (ChristenUnie) het beoogde college.
Dit vertelt Marjan van Noort, fractievoorzitter CDA Ermelo, in een persbericht.
Resultaatgericht
Van Loon is een zakelijke en resultaatgerichte bestuurder. De afgelopen vier jaar was zij wethouder in de gemeente Epe, waar zij zich onder meer inzette voor groen en duurzaamheid. Met deze ervaring brengt zij kennis en daadkracht mee die aansluiten bij de ambities van de coalitie op het gebied van klimaat, energie en leefomgeving.
Sleutelrol
De coalitiepartijen benadrukken dat de keuze voor Van Loon voortkomt uit zowel haar bestuurlijke  ervaring als de waarden die zij deelt met de coalitie: samenwerking, zorgvuldigheid en een bestuursstijl die dichtbij inwoners staat.
Fractievoorzitter Marjan van Noort (CDA Ermelo): “Met Annemiek van Loon versterken we het college met een bestuurder die rust, overzicht en een duidelijke aanpak meebrengt. Dat helpt ons om als team goed samen te werken aan de opgaven die voor Ermelo liggen.”
Van Loon gaat aan de slag op thema’s als energietransitie, duurzaamheid, klimaat, water en riool, openbare ruimte en mobiliteit. Daarmee vervult zij een sleutelrol in de uitvoering van het coalitieakkoord Ermelo op Koers Dichtbij en met aandacht voor elkaar, aldus het persbericht.
loading

Loading articles...

Loading