Ruim 150 meldingen van stormschade in Ermelo

27 jul 2015, 19:22 Gemeente
31en opruimen
ermelo.nieuws.nl

Hoe de zomerstorm zaterdag 25 juli heeft huisgehouden in Ermelo merkt de gemeente Ermelo en de brandweer. Gemeentemedewerkers en brandweerlieden zijn nog zeker 2 dagen in de weer om de stormschade op te ruimen.

De gemeente Ermelo bericht dat er ruim 150 meldingen van stormschade zijn gemeld. Op de dag van de storm waren dat er 70, voornamelijk van omgewaaide bomen en vallende takken. Maar ook gisteren en vandaag kwamen er nog meldingen binnen. In de eerste instantie richten de gemeentewerkers en brandweer zich op meldingen die gevaarlijke situaties opleveren voor mens en verkeer.

Zij doen hun uiterste bestom alle meldingen zo snel mogelijk weg te werken, maar vragen begrip wanneer dat niet altijd gelijk lukt.


Banner De Schout van Ermel