Informatieavond op donderdag 19 juni over beschermd wonen in Ermelo

17 jun 2014, 16:04 Gemeente
ewj2l1qx0b5r8y0aefojcxqzx 25en beschermd wonen

Ouderen met een vorm van dementie kunnen beschermd wonen in De IJsvogel, De Amaniet en De Arcade

Op donderdag 19 juni van 19.30-21.00 uur vindt er een informatieavond plaats In woonzorgcentrum De Amaniet, Varenlaan 129, over beschermd wonen.

In Ermelo kunnen ouderen met een vorm van dementie beschermd wonen in De IJsvogel, De Amaniet en De Arcade, die in oktober dit jaar de deuren opent.

Toelichting

Wat houdt beschermd wonen in? Voor wie is beschermd wonen bedoeld? Hoe ziet een dag bij een beschermde woongroep eruit? En komt mijn naaste hiervoor in aanmerking? Op deze vragen en meer, krijgt u een antwoord tijdens de informatieavond over beschermd wonen. De avond is bedoeld voor naastbetrokkenen van thuiswonende ouderen met een vorm van dementie in Ermelo.

Aanmelden

Wie interesse heeft in de informatieavond wordt vriendelijk verzocht zich aan te melden via e-mail via [email protected] of telefonisch via (0341) 55 68 54.