
Het Ermelo's Mannenkoor houdt een bloemen- en plantenmarkt op zaterdag 10 mei.
Het is al jaren een traditie dat de mannen van het Ermelo's Mannenkoor de zaterdag voor Moederdag deze spectaculaire markt organiseren midden in het centrum van Ermelo in winkelcentrum de Enk. Weliswaar wordt de concurrentie ieder jaar groter en in tijd van crisis ook heftiger, maar de mannen laten zich niet uit het veld slaan.
Mannen maken van Moederdag een waar feest
De inkoop, rechtstreeks van de veiling is in volle gang,. De mannen garanderen de beste kwaliteit tegen de scherpste prijzen. Een andere plezierige bijkomstigheid is dat de kerels zelfs bereid zijn de bestellingen aan huis te bezorgen. Kortom de mannen van het Ermelo’s Mannenkoor maken ook dit jaar weer van de Moederdag een waar feest.
De verkoop start om 8.30 uur tot laat in de middag. De mannen gaan door tot alles op is, na 16.00 uur zelfs tegen zeer gereduceerde prijzen.