De infomarkt wordt op dinsdag 2 september gehouden van 10.00-16.00 uur in bedrijfsrestaurant Bon Appétit aan de Putterweg 140.
Bartiméus in Ermelo houdt de infomarkt in samenwerking met Slechtziend.nl, Optelec, Freedom Scientific en Solutions Radio. Belangstellenden kunnen zich laten informeren en adviseren door hulpmiddelenleveranciers en professionals van Bartiméus, specialist in leven met een visuele beperking. De toegang is gratis.
Els Zandstra van Bartiméus: "Ons wekelijkse inloopspreekuur 'verhuist' volgende maand naar de dinsdag. We krijgen veel vragen over passende hulpmiddelen en begeleiding in het dagelijks leven. Vandaar dat we nu een infomarkt voor een groter publiek organiseren. Oogaandoeningen komen bij 60-plussers steeds vaker voor. Het is dan prettig dat mensen weten welke mogelijkheden er zijn om zo prettig en zelfstandig mogelijk te kunnen
leven."
Tijdens de informatiemarkt demonstreren de hulpmiddelenleveranciers een groot assortiment handige (lees)hulpmiddelen. Deze hulpmiddelen kunnen ook ter plekke worden uitgeprobeerd en aangeschaft. Van beeldschermloepen, toegankelijke telefoons tot webbox en sprekende horloges. Ook Vegro Thuiszorg is aanwezig met een stand.